1. Kas ir kvēpu filtra tīrīšana pēc DPF GREENclean tehnoloģijas?

A1 DPF GREENclean tehnoloģija ir inovatīva, patentēta, ekoloģiski tīra kvēpu filtru un katalizatoru tīrīšanas tehnoloģija. Šīs tehnoloģijas pamatā ir kvēpu un naftas produktu sodrēju gazifikācija. Mūsu inženieri ir radījuši dabai draudzīgu tehnoloģiju, kas nepiesārņo apkārtējo vidi.

2. Ko dara GREENclean kvēpu tīrīšanas aģents?

Mūsu sadarbības partneri – autocentri un autoservisi konsultē un veic visus darbus, kas saistīti ar kvēpu filtra vai katalizatora demontāžu un montāžu, kā arī tīrīšanu pēc GREENclean tehnoloģijas. Tuvāko servisa centru Jūs varat atrast sadarbības partneru kartē, kuru varat redzēt kontaktu sadaļā mūsu lapā.

3.Vai kvēpu filtra tīrīšana pēc GREENclean tehnoloģijas ir labāka par to, kas ir pieejams šobrīd kvēpu filtru tīrīšanas jomā?

Noteikti, jā. Mūsu tehnoloģija ļauj 100% iztīrīt filtru, ko nevar panākt ar citām tirgū pieejamajām kvēpu filtru tīrīšanas metodēm (ķīmija). Filtra tīrīšana notiek bez mehāniskas iejaukšanās, bez iejaukšanās programmatūrā, bez iejaukšanās automašīnas uzbūvē. Jums neradīsies problēmas ar CSDD tehniskās apskates laikā. Kā arī GREENclean tehnoloģija ir ekoloģiski tīra metode, kas nepiesārņo apkārtējo vidi.

4. Cik maksā kvēpu filtra tīrīšana pēc GREENclean tehnoloģijas?

Viena kvēpu filtra vai katalizatora tīrīšanai ir noteikta fiksēta cena 160 EUR (+PVN). Mikroautobusiem, kravas mašīnām cena atkarīga no apjoma. Lai precizētu, lūdzu, zvaniet uz tel. 27553721.

5. Vai pēc DPF GREENclean tehnoloģijas var iztīrīt jebkuru kvēpu filtru?

Jā, var iztīrīt jebkuru kvēpu filtru vai katalizatoru. Mēs veicam visa veida kvēpu filtru tīrīšanu, ieskaitot mikroautobusu un kravas automašīnu kvēpu filtru tīrīšanu.

6. Kur atrodas man tuvākais kvēpu filtru un katalizatoru GREENclean tīrīšanas servisa centrs?

Tuvāko servisa centru Jūs varat atrast sadarbības partneru kartē, kuru varat redzēt kontaktu sadaļā mūsu lapā.

7. Es esmu servisa centra vadītājs un vēlos kļūt par kvēpu filtru un katalizatoru tīrīšanas aģentu. Vēlos piedāvāt klientiem kvēpu filtru tīrīšanu pēc DPF GREENclean tehnoloģijas. Ko man darīt?

Mūsu lapā Jūs varat aizpildīt saziņas formu, un mūsu aģents ar Jums sazināsies, lai izrunātu sadarbības iespējas. Jūs varat arī zvanīt uz tel.27553721.

8. Manā automašīnā stāv gāzes iekārta. Vai man nepieciešama kvēpu filtra tīrīšana?

Jā. Gandrīz visās automašīnās tiek izmantota degviela, lai sasniegto vajadzīgo temperatūru, kas nepieciešama gāzes izmantošanas uzsākšanai.

9. Es braucu ar hibrīdauto. Vai man nepieciešama kvēpu filtra tīrīšana?

Jā. Hibrīdu tehnoloģijas transportlīdzekļos un transportlīdzekļos, kuros tiek izmantota Stop-Go tehnoloģija, lai taupītu degvielu, pārsvarā rodas vairāk oglekļa nosēdumu, kā citās automašīnās ar līdzīgu nobraukumu.

10. Kad manai automašīnai ir nepieciešams pirmo reizi tīrīt kvēpu filtru?

Kā viens no rādītājiem varētu būt 30.000 – 50.000 km nobraukums. Taču, ja Jūs ievērojat, ka ir paaugstinājies degvielas patēriņu vai samazinājusies jauda, vai biežāk ieslēdzas reģenerācijas process, tad, lai samazinātu intensīvo kvēpu filtra vai katalizatora aizsērēšanu, nepieciešams veikt apkopes tīrīšanu.

11. Cik bieži manai automašīnai nepieciešams tīrīt kvēpu filtru vai katalizatoru?

Skatiet atbildi uz jautājumu J10 par kvēpu filtra tīrīšanu. Rekomendējamais laiks, kad veikt kvēpu filtra tīrīšanu ir pēc 30.000- 50.000 nobrauktiem kilometriem.

12. Man ir vairāki transporta līdzekļi. Vai varu saņemt atlaidi uz kvēpu filtru un katalizatoru tīrīšanu pēc DPF GREENclean tehnoloģijas?

Mēs esam brenda izplatītāji par fiksētu cenu, taču servisa centriem ir tiesības noteikt citu gala cenu un tiem ir tiesības piedāvāt dažādas cenu atlaides.

13. Kas man būtu jādara, lai mašīnai kvēpu filtra tīrīšana būtu nepieciešama pēc iespējas retāk?

Lai filtra tīrīšana būtu jāveic retāk, ieteicams: Izmantot labas kvalitātes degvielu, Ik pēc kāda laika izbraukt no pilsētas (garākos attālumos), lai varētu ieslēgties kvēpu filtra reģenerācijas process.

14. Vai kvēpu filtra vai katalizatora tīrīšana pēc DPF GREENclean tehnoloģijas bojā manu kvēpu filtru vai katalizatoru?

Nē. Jūsu kvēpu filtrs vai katalizators netiks sabojāts, jo DPF GREENclean tehnoloģijas laikā nekas neiesaistās reakcijā ar kvēpu filtrā esošajiem dārgmetāliem un keramisko pamatu, kā arī netiek izmantota nekāda ķīmija.

KvepuFiltruTrisisana.lv © 2020